Wypożyczalnia samochodów Białystok

Data wynajmu:
 
 
Data zwrotu:
 
 
Dane klienta-karta Wizard (opcjonalnie)
Nazwisko na karcie:
Numer klienta (Wizard):

Wypożyczalnia Samochodów Białystok


Biuro Avis Białystok centrum
Biuro Avis Białystok Dworzec kolejowy
Co warto zobaczyć w Białymstoku i okolicach

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz aut, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
W naszej flocie znajdą Państwo rozmaite modele samochodów, o różnym wyposażeniu i różnej wielkości. Oferujemy wynajem aut miejskich, dostawczych, zastępczych oraz wynajem samochodów z kierowcą.
Usługi, jakie oferuje Białystok wypożyczalnia samochodów to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie. Nie muszą Państwo martwić się o regularne przeglądy, ani o ewentualne naprawy samochodów. Wszystko bowiem leży w naszej gestii. Ponadto wypożyczalnia samochodów Białystok zapewnia Wam elastyczne warunki współpracy. To Państwo decydują, w zależności od indywidualnych potrzeb, jak długo trwa wynajem samochodu.

Oferujemy wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy, tym samym zaspokajając potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponadto Białystok wypożyczalnia samochodów daje Wam szansę zamiany samochodu na inny model. Chcemy zauważyć, że wszystkie dostępne w naszej flocie samochody wyposażone są w klimatyzację, poduszki powietrzne oraz ABS, tym samym gwarantując nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy. Wypożyczalnia samochodów Białystok to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy.

Zapraszamy do współpracy!wypożyczalnia samochodów białystok; wynajem samochodów białystok

Avis Białystok centrum

c/o Hotel Silver
ul.Kopernika 97
15-396 Białystok
tel. kom: +48 695 361 486
e-mail:bialystok@avis.pl

Mapa Google

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Białymstoku!
Godziny otwarcia po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym
Poniedziałek7:00-23:00
Wtorek7:00-23:00
Środa7:00-23:00
Czwartek7:00-23:00
Piątek7:00-23:00
Sobota7:00-23:00
Niedziela7:00-23:00
(w godz 7:00 - 8:00 oraz 16:00-23:00
rezerwację należy potwierdzać telefonicznie).Wyświetl większą mapę

Avis Białystok Dworzec kolejowy

ul.Kolejowa 11
15-701 Białystok
tel. kom: +48 695 361 486
e-mail:bialystok@avis.pl

Godziny otwarcia po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym:
pon-niedz.: 7-23

Rezerwację należy potwierdzać telefonicznie.

Co warto zobaczyć w Białymstoku

Biuro Avis w Białymstoku mieści się w hotelu Cristal. Best Western Hotel Cristal *** to obiekt o ponad 50-letniej tradycji.Położony w samym sercu miasta, przy jednej z najpiękniejszych ulic Białegostoku - ulicy Lipowej, krok od zabytkowego ratusza i miejskiego rynku. Doskonała lokalizacja obiektu daje możliwość zwiedzenia najciekawszych miejsc Białegostoku, a także pozwala na szybki i sprawny dostęp do najważniejszych urzędów i instytucji.
Avis w Białymstoku
Miasto Białystok położone jest w centrum Województwa Podlaskiego, na Nizinie Podlaskiej, w makroregionie Wysoczyzny Białostockiej. Jest to największe miasto w Polsce północno - wschodniej, stolica Województwa Podlaskiego. Białystok jest stolicą regionu Polski zwanego "Zielonymi Płucami Polski". Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Około 32 % powierzchni miasta zajmują tereny zielone, w tym 2 rezerwaty przyrody. Miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych.
Atrakcje przyrodnicze. Rezerwaty przyrody miasta Białystok: Las Zwierzyniecki - powstał w 1996r., zachowany ze względów naukowych i dydaktycznych drzewostan o charakterze grądu wilgotnego. Antoniuk - pow. 1995r. zachowany ze względów naukowych i dydaktycznych drzewostan o dużym stopniu naturalności.
Zabytki. Rynek zwany obecnie Rynkiem Kościuszki. Kościół katedralny Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - (Stary Kościół)- najstarszy zachowany zabytek w mieście, ukończony w 1621r. Ufundował go Piotr Wiesiołowski Młodszy. W czasach Jana Klemensa Branickiego dokonano przebudowy obiektu, dzięki której wnętrze uzyskało wystrój rokokowy. Szczególną uwagę zwracają osiemnastowieczne organy, a także pomnik Jana Klemensa Branickiego wystawiony w 1775 r. przez Izabelę Branicką. Kościół Farny - neogotycki kościół dobudowany na początku XX wieku według projektu Józefa Piusa Dziekońskiego Ratusz z wieżą zegarową - jego budowę ukończono w 1761 roku. W budynku tym mieści się obecnie siedziba Muzeum Okręgowego, posiadającego bogate zbiory z dziedziny sztuki, etnografii i archeologii. Cerkiew p.w. Św. Mikołaja Cudotwórcy - zbudowana w latach 1843 - 1846 na miejscu starej drewnianej świątyni unickiej. Cerkiew ma charakter bizantyjski. Cerkiew Św. Marii Magdaleny - zbudowana w latach 1741-58, fundacji Jana Klemensa Branickiego Pałac Branickich - zaprojektowany został przez świetnych architektów baroku: Jana Henryka Klemma, Jana Zygmunta Dejbela, Jakuba Fontanę. Kształt pałacu nawiązywał do wielkich barokowych założeń francuskich. Była to rezydencja, która jako jedna z nielicznych spełniała wymagania ówczesnej, niezwykle skomplikowanej z dzisiejszego punktu widzenia etykiety przyjmowania koronowanych głów. "Dom Koniuszego" - z 1771 roku, służył Branickim do przyjmowania nieco mniej znamienitych. Kościół św. Rocha -"pomnik" odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918r. Budowę jego rozpoczęto w 1928 roku, a ukończono po II wojnie światowej. Jest to jedna z najciekawszych budowli w Europie okresu międzywojennego
Gospodarka. Białystok jest największym ośrodkiem gospodarczym w regionie północno - wschodnim. W gospodarce Białegostoku dominują małe zakłady i firmy, zatrudniające do 5 osób. Na rozwój gospodarki miasta duży wpływ ma przygraniczne położenie, sprzyjające połączenia komunikacyjne, bardzo dobry stan środowiska, tradycje przemysłowe, naukowe i kulturalne. Pod koniec 2001 roku zarejestrowanych było w Białymstoku 33.291 podmiotów gospodarczych. Zakłady przemysłowe produkują głównie artykuły spożywcze i napoje oraz tkaniny i wyroby odzieżowe. W ostatnich latach zanotowano dynamiczny rozwój sektora handlu i usług. Zagranicznych i krajowych inwestorów przyciąga duża liczba terenów do zagospodarowania.

źródło: www.cristal.com.pl