Welcome to Avis

Dodatkowy kierowca gratis

Nowy wymiar wynajmu: Tylko teraz przez ograniczony czas rezerwując samochód nie zapłacisz nic za dodatkowego kierowcę. Skorzystaj i wypożycz taniej auto w Avis.*

Dodatkowy kierowca gratis

Nie zaprzątaj sobie głowy przygotowaniem swojego samochodu na weekendowy wyjazd. Wynajmij niezawodny i komfortowy samochód w Avis. Zabierz grupę znajomych lub rodzinę na niezapomniany urlop nad morzem lub weekend w górach dużym SUV-em. Możliwości jest wiele, ty decydujesz. Tylko teraz przez ograniczony czas rezerwując samochód nie zapłacisz nic za dodatkowego kierowcę. Skorzystaj i wypożycz taniej auto w Avis.*
 

Nie rezerwuj dodatkowego kierowcy online, zostanie on dodany do Twojego wynajmu przez naszych pracowników stacji.


* Użyj kodu zniżkowego J470915 przy rezerwacji i pokaż ten voucher na stacji Avis, gdy odbierzesz swój samochód.
Oferta obowiązuje do 30.10.2022 r włącznie. Prosimy o zapoznanie się z pełnymi warunkami promocji poniżej.

Voucher Dodatkowy Kierowca

Dlaczego warto skorzystać z opcji dodatkowego kierowcy

Podziel się kierownicą

 

  • Do prowadzenia wynajętego u nas samochodu upoważniony jest tylko kierowca podstawowy, ale do rezerwacji można dodać dowolną liczbę kierowców dodatkowych.
    Dodatkowi kierowcy podlegają tym samym warunkom i tej samej umowie wynajmu, co kierowca podstawowy.
  • Niezależnie od tego, jak krótka lub długa jest planowana trasa, dodatkowy kierowca zapewnia pełną elastyczność.
  • Szczególnie podczas klasycznych road tripów, możesz również cieszyć się widokami  lub po prostu odpoczywać - z dodatkowym kierowcą wszystko to i wiele więcej jest możliwe.

  • A najlepsze jest to, że z naszym darmowym voucherem na dodatkowego kierowcę oszczędzasz dodatkowo.

 

Rezerwuj teraz bez stresu, dzięki naszej obietnicy bezpieczeństwa oraz możliwości bezpłatnego anulowania* i zmiany rezerwacji, możesz pewnie planować.

Jesień - odkryj najpiękniejszą porę roku z Avis

Gdzie jechać jesienią? Nasze wskazówki na jesień

Jesień to nie tylko ten nudny sezon między latem a zimą. Teraz jest idealny czas, aby cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu przy doskonałej pogodzie.

 

 

 

Farmy dyniowe

Kiedy myślisz o dyni, myślisz tylko o jedzeniu? Wykorzystaj ten dzień i zakochaj się w nieskończonych możliwościach dyni. Odwiedź farmę dyni w pobliżu. W Polsce istnieje wiele dyniowych farm stworzonych na podobieństwo tych amerykańskich.


Czego można się spodziewać: Wycinanie dyni, gotowanie, czy po prostu sesja zdjęciowa . A jeśli to nie wystarczy, nagrodź się daniem z dyni na miejscu.

Poza tym farmy dyniowe to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu z bliskimi na świeżym powietrzu i w otoczeniu przyrody.

Spływ kajakowy jesienią i piękne Mazury ...

... to nasza propozycja udanego urlopu na łonie natury.

Spływ kajakowy jesienią także ma swój urok. Na rzekach panuje mniejszy ruch, a pogoda jest znacznie przyjemniejsza. Nie można już jednak nosić strojów kąpielowych i w miarę możliwości należy zaopatrzyć się w odpowiednią odzież termo aktywną.

Przed wyruszeniem w drogę warto też zabrać ze sobą odpowiednią ilość przekąsek oraz termos z gorącą kawą lub herbatą.

Szczególnie polecamy okolice Mazur, gdzie również jako początkujący możesz wziąć udział w zorganizowanym spływie kajakowym. Połącz wyjazd z długim weekendem lub krótkim urlopem i ciesz się okolicą lub spędź relaksujący dzień w spa.

Z wynajętym samochodem można łatwo dotrzeć do spektakularnych spływów kajakowych. Ciesz się aktywnym porgramem w ciągu dnia, a wieczór spędź w romantycznej lokalnej restauracji.

Zapoluj na deszcz meteorów: noce spadających gwiazd

Najpiękniejsze jesienne wieczory

Co może być piękniejszego niż oglądanie nocy spadających gwiazd?

Tej jesieni można spodziewać się także kilku wieczorów, kiedy meteory pojawią się na niebie.

Aby mieć najlepszy widok na spadające gwiazdy, najlepiej wybrać się poza miasto. Światła miast mogą sprawić, że spektakl na niebie będzie znacznie mniej widoczny niż na obszarach wiejskich.

W kolejne noce można obserwować spadające gwiazdy:

 

  • w nocy z 20 na 21 października,
  • z 11 na 12 listopada,
  •  czy z 16 na 17 listopada.

Wynajętym samochodem można wygodnie dojechać do wszystkich punktów widokowych i samemu zdecydować, kiedy i gdzie zrobić sobie fotograficzny przystanek. 

Jesienne leśne spacery z piknikiem

Idealna pora roku na spędzenie dnia w lesie

Jesień zazwyczaj oferuje przyjemniejsze temperatury niż lato, ale jednocześnie nie jest jeszcze tak chłodno jak zimą. Spakuj więc ulubione przekąski i ciesz się jesiennym piknikiem z dodatkowym kierowcą. Wzmocniony i szczęśliwy, możesz teraz cieszyć się magiczną, nostalgiczną, wielobarwną jesienią. i wybrać się na naprawdę relaksujący spacer.

 

Nasza rada: Większość lasów ma wyznaczony parking, więc najlepiej zaparkować tam wynajęty pojazd, aby nie zakłócać naturalnego środowiska mieszkańców lasu i przyrody. 

Skróć czas obsługi w biurze wynajmu i podróżuj bezpiecznie z QuickPass.

Przygotuj się do odbioru. Podaj szczegóły. Rozpocznij wakacje.

Dzięki QuickPass oszczędzisz czas przy odbiorze samochodu.

QuickPass umożliwia Ci przekazanie nam wielu szczegółów dotyczących rezerwacji samochodu w dogodnym dla Ciebie czasie. Dzięki temu będziemy mogli przygotować umowę wynajmu pojazdu zanim przyjdziesz go odebrać.

 

 

Dowiedz się więcej