Welcome to Avis

Promocja na długie weekendy w Polsce - do 10% taniej

Zarezerwuj już teraz nowe, komfortowe auto w Avis i odkryj najpiękniejsze trasy. Użyj kodu AWD A051400 przy rezerwacji, aby otrzymać do 10% rabatu*. Nie masz pomysłu, gdzie się wybrać na długie listopadowe weekendy? Poniżej przygotowaliśmy zestawienie zapierających dech w piersiach tras w Polsce i nie tylko.

*Promocja obowiązuje na następujące długie weekendy w 2019 roku:

  • Wszystkich Świętych 1-3 listopada*
  • Święto Niepodległości 9-11 listopada*

 

*Rezerwacje auta muszą być dokonane od 12.09 do 8.11.2019 roku. Wypożyczenie - do 30.11.2019 roku

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami promocji poniżej.

Droga Stu Zakrętów

Z Radkowa do Kudowy-Zdroju

Zwana też Szosą Stu Zakrętów to popularna droga wiodąca przez Góry Stołowe o długości ok. 35 km. Spodoba się miłośnikom malowniczych widoków oraz jazdy autem. Wąska szosa wijąca się pośród gór, ostre zakręty to wyzwanie dla każdego, kto kocha spędzać czas za kółkiem. Droga Stu Zakrętów znajduje się w odległości zaledwie 100 km od Wrocławia, w południowo-zachodniej Polsce. Warto też na dłużej zatrzymać się u celu podróży - w Kudowie-Zdroju, która słynie ze znakomitych spa.
Kudowa Zdrój

Wielka Pętla Bieszczadzka

Lesko - Uherce Mineralne

Podróż w Bieszczady możesz rozpocząć w Rzeszowie. Z Rzeszowa udaj się do Leska – to tu zaczyna się trasa Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Droga przebiega przez Hoczew, Baligród, Cisną, Wetlinę, Lutowiska, Ustrzyki Dolne i Górne oraz Uherce Mineralne. Jak jej sama nazwa wskazuje wiedzie przez górskie serpentyny, co z pewnością docenią amatorzy pełnej wrażeń jazdy samochodem i znawcy prawidłowej techniki jazdy na zakrętach. Miłośnicy wspaniałych krajobrazów będą mogli nacieszyć oko widokiem pięknych krajobrazów.
Bieszczady

Trasa Warszawa - Malbork

Ciągnące się po horyzont łąki i pola, gdzieniegdzie wspaniałe lasy – wszystko to zobaczysz, wyruszając z Warszawy do Malborka. Ze stolicy kieruj się na północ, przejedź przez Płońsk, a następnie, zmierzając w kierunku Lidzbarka, miniesz Lubawę, Iławę, aby ostatecznie dotrzeć do Malborka. Po drodze warto zatrzymać się w Iławie i wypocząć nad jednym z tutejszych jezior. Malbork, ze swoim słynnym zamkiem, może być punktem docelowym w wyprawie lub jedynie przystankiem w drodze nad morze.
Malbork

Niemiecki Szlak Alei

Od Rugii po jezioro Bodeńskie

Idealna trasa dla każdego, kto zamiast szybkich autostrad woli spokojną jazdę urokliwymi alejami, przy których rosną nawet stuletnie drzewa. Szlak wiedzie od przylądka Arkona na wyspie Rugii po wyspę Reichenau na Jeziorze Bodeńskim i jest najdłuższym szlakiem turystycznym Niemiec liczącym ok. 2900 km. Malownicza trasa wiedzie przez osiem krajów związkowych: 


Rugia – Rheinsberg (Meklemburgia-Pomorze Przednie), Rheinsberg – Dessau-Roßlau (Brandenburgia), Dessau-Roßlau – Duderstadt (Harz), Wittenberga – Drezno – Plauen (Saksonia), Plauen – Fulda (Turyngia), Fulda – Bad Kreuznach (Hesja/Nadrenia-Palatynat), Bad Kreuznach – Freudenstadt (Nadrenia-Palatynat), Freudenstadt – Konstancja (Badenia-Wirtembergia).
 

Niemiecki Szlak Alei

Austriacki szlak romantyczny

Od Salzburga do Wiednia

Jest to najbardziej popularna i znana trasa wakacyjna w Austrii. Jej długość wynosi ok. 380 km i prowadzi przez pojezierze Salzkammergut, przedgórze alpejskie, Strudengau i Nibelungengau i dolinę Wachau. Kryształowo czyste jeziora, zapierające dech w piersiach panoramy alpejskie i światowej klasy atrakcje kulturalne zapewnią niezapomniane i inspirujące wrażenia podczas podróży. 
Mondsee