Welcome to Avis

POZNAJ NOWY WYMIAR WYNAJMU SAMOCHODÓW.

Zarezerwuj teraz i zyskaj do 10 % rabatu

Do 10 % rabatu - niezależnie od tego, dokąd chcesz się udać.

Nowy wymiar wynajmu samochodów: Zaplanuj swój urlop już teraz i zarezerwuj samochód na wakacje 2022.

W  Avis wybierzesz z szerokiej gamy pojazdów, od małych kompaktowych aut idealnych do jazdy po mieście, funkcjonalnych samochodów klasy średniej w sam raz na dłuższe podróże po luksusowe limuzyny do celów służbowych lub eventów.

 

Rezerwuj teraz bez stresu, dzięki naszej obietnicy bezpieczeństwa oraz możliwości bezpłatnego anulowania* i zmiany rezerwacji, możesz pewnie planować.

 

Jak wygląda Twoje wakacje? Niezależnie od tego, dokąd chcesz się udać, dokonaj rezerwacji za pomocą opcji "Zapłać teraz online" i zaoszczędź do 10 % na cenie wynajmu.

 

Wybierz opcję "ZAPŁAĆ TERAZ" i zaoszczędź do 10 %.

 

Wakacje nad morzem: Do 10 % rabatu

Samochód na każdą okazję

Jeżeli jesteś zainteresowany samochodem sportowym lub szukasz minibusa na wakacje z rodziną lub SUV z napędem na cztery koła, który poradzi sobie z każdym terenem i pogodą? W polskiej flocie Avis znajdziesz duży wybór aut na miarę swoich potrzeb.

Wakacje w górach: Do 10 % rabatu

Blisko natury

Wczasy w górach to idealne rozwiązanie dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury i wspaniałych widoków.

A jeśli będzie padać, możesz sprawdzić, co się dzieje w okolicy, znaleźć alternatywę w postaci muzeum lub wybrać się na pyszny posiłek. Wypożyczonym samochodem można podróżować elastycznie i zaplanować letni wypoczynek w dowolny sposób.

Urlop wellness: Do 10 % rabatu

Podróżuj bez obaw z Avis Inclusive

Przedstawiamy nowy, bezstresowy sposób wynajmu samochodów zapewniający spokój w podróży i oszczędność. 

Z Avis Inclusive jesteś nie tylko w pełni objęty ochroną, ale także oszczędzasz do 25% na opcji z zerowym udziałem własnym.

Zarezerwuj już teraz samochód i uzyskaj do 25% zniżki na Twój pakiet Avis Inclusive. Wystarczy wybrać miejsce oraz daty odbioru i zwrotu auta, a z podanych opcji cenowych wybrać Avis Inclusive.

Wakacje w dużych miastach: Do 10 % rabatu.

Zaoszczędź dwa razy dzięki Avis Preferred

W Avis znajdziesz idealny samochód miejski: zwrotny i przystosowany do jazdy w ciasnym ruchu miejskim lub kompaktowy o dynamicznym stylu jazdy, zapewniający niezapomniane wrażenia z jazdy.

Nasza rada: już dziś dołącz do naszego programu lojalnościowego Avis Preferred, a po drugim wypożyczeniu otrzymasz voucher o wartości 15 euro na kolejną podróż, dzięki czemu możesz ponownie zaoszczędzić przy następnym wynajmie.

 

Skróć czas obsługi w biurze wynajmu i podróżuj bezpiecznie z QuickPass.

Przygotuj się do odbioru. Podaj szczegóły. Rozpocznij wakacje.

Zaoszczędź do 10% na wakacjach - dzięki QuickPass oszczędzisz czas przy odbiorze samochodu.

QuickPass umożliwia Ci przekazanie nam wielu szczegółów dotyczących rezerwacji samochodu w dogodnym dla Ciebie czasie. Dzięki temu będziemy mogli przygotować umowę wynajmu pojazdu zanim przyjdziesz go odebrać.

 

 

Dowiedz się więcej