Wypożyczalnia samochodów
Bielsko Biała

Data wynajmu:
 
 
Data zwrotu:
 
 
Dane klienta-karta Wizard (opcjonalnie)
Nazwisko na karcie:
Numer klienta (Wizard):

Wypożyczalnia Samochodów Bielsko-Biała


Biuro Avis Bielsko Biała centrum

Biuro Avis Bielsko Biała Dworzec kolejowy

Co warto zobaczyć w Bielsku Białej i okolicach

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz aut, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszej flocie znajdą Państwo rozmaite modele samochodów, o różnym wyposażeniu i różnej wielkości. Oferujemy wynajem aut miejskich, dostawczych, zastępczych oraz wynajem samochodów z kierowcą. Usługi, jakie oferuje Bielsko Biała wypożyczalnia samochodów to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie. Nie muszą Państwo martwić się o regularne przeglądy, ani o ewentualne naprawy samochodów. Wszystko bowiem leży w naszej gestii. Ponadto wypożyczalnia samochodów Bielsko Biała zapewnia Wam elastyczne warunki współpracy. To Państwo decydują, w zależności od indywidualnych potrzeb, jak długo trwa wynajem samochodu.
Oferujemy wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy, tym samym zaspokajając potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponadto Bielsko Biała wypożyczalnia samochodów daje Wam szansę zamiany samochodu na inny model. Chcemy zauważyć, że wszystkie dostępne w naszej flocie samochody wyposażone są w klimatyzację, poduszki powietrzne oraz ABS, tym samym gwarantując nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy. Wypożyczalnia samochodów Bielsko Biała to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy.

Zapraszamy do współpracy!wypożyczalnia samochodów bielsko biała; wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Avis Bielsko Biała

Biuro miejskie c/o Parkhotel Vienna
ul.Bystrzańska 48
43-309 Bielsko Biała
tel.048 695 361 499
e-mail:bielskobiala@avis.pl

Mapy Google

Godziny otwarcia po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym
Poniedziałek 7:00-23:00
Wtorek 7:00-23:00
Środa 7:00-23:00
Czwartek 7:00-23:00
Piątek 7:00-23:00
Sobota 7:00-23:00
Niedziela 7:00-23:00
Rezerwację na ten sam dzień należy potwierdzać telefonicznieAvis Bielsko Biała Dworzec kolejowy

ul.Warszawska 2
43-300 Bielsko Biała
tel.048 695 361 499
e-mail:bielskobiala@avis.pl
Godziny otwarcia (po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym):
pon-niedz.:7-23

Bielsko-Biała jest miastem nowoczesnym, miastem gdzie można się rozwijać. To właśnie tutaj znajduje się wiele znanych firm w Polsce, wiele uczelni wyższych, aktywne centra kultury i sztuki. Bielsko to miasto jazzu, muzyki poważnej i sakralnej, to miasto przedstawień teatralnych, ale także siatkówki, szybowców, judo i piłki nożnej. Biuro Avis mieści sie w Parkhotel Vienna pięknie usytuowanym u stóp góry Szyndzielnia, na której szczyt wjechać można gondolową koleją linową. Otacza go zabytkowy parkowy drzewostan. Dodatkowym atutem hotelu jest jego położenie tuż przy głównej drodze wiodącej z Katowic przez Bielsko do Szczyrku, który jest stolicą sportów zimowych w Polsce. W pobliżu Bielska Białej znajdują się tak popularne miejscowości, jak Szczyrk, Żywiec, Ustroń, Cieszyn czy Wisła. źródło:www.vienna.pl