Welcome to Avis

WYNAJEM SAMOCHODÓW W POBLIŻU Z AVIS

Nie zwlekaj. Rezerwuj wcześniej. Zaplanuj następną podróż już dziś i zaoszczędź nawet 25% na opcji ochrony Avis Inclusive z zerowym udziałem własnym

Elastyczna wypożyczalnia samochodów za granicą i w Polsce

Samochód od Avis to więcej niż dotarcie z miejsca na miejsce - to prawdziwa podróż. Oferujemy wynajem luksusowych samochodów, kompaktowych, rodzinnych, vanów – i wiele więcej. Sprawdź pełną ofertę.

Rezerwuj bezpośrednio z nami, aby otrzymać:

  • naszą gwarancję najlepszej ceny,
  • pełną gamę usług i ofert specjalnych: od Avis Inclusive przez wynajem aut długoterminowy po wypożyczalnię luksusowych samochodów,
  • pełną elastyczność: bezpłatne odwołanie i zmiany w rezerwacji,
  • wysokiej jakości serwis, poparty ponad 70 latami doświadczenia w zapewnianiu komfortowych podróży klientom Avis.

Właściwy wynajem już na Ciebie czeka! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przestronnego auta rodzinnego, praktycznego vana do przeprowadzki, czy długoterminowego wynajmu samochodów, możemy Ci pomóc. A może chcesz wreszcie spełnić swoje marzenie i jeździć samochodem sportowym? Skorzystaj z naszej wypożyczalni aut luksusowych.

I nie musisz się już martwić leasingiem auta służbowego - teraz możesz wynająć samochód na trzy miesiące, również z dodatkowym kierowcą. Wystarczy, że wybierzesz długoterminowy wynajem aut.

Avis to 10,600 wypożyczalni samochodów w PolsceEuropie i na świecie - dzięki temu bezproblemowo dokonasz wynajmu auta – na długi termin albo na jeden dzień. Jak działa nasza wypożyczalnia samochodów online? Niezależnie od tego, czy jesteś na lotnisku, dworcu, w porcie czy w mieście, wystarczy kliknąć, aby skorzystać z wynajmu samochodów w Polsce i za granicą.

Planujesz zostać w swojej okolicy? Zorganizuj niedalekie wycieczki samochodowe.

Zacznijmy planować je już dziś! Aby rozpocząć podróż z Avis, po prostu wpisz kierunek i daty w pole do rezerwacji powyżej. Do zobaczenia wkrótce!

Wynajem samochodów – Europa i świat

 

Obsługa na miarę Twoich potrzeb

W Avis regularnie znajdziesz atrakcyjne oferty wynajmu. Wszystkie promocje zamieszczamy na naszej stronie – dzięki temu możesz zawsze być na bieżąco. W Avis możesz liczyć na wynajem idealnie dopasowanego samochodu w ramach idealnie dopasowanej oferty.

Nasza usługa wypożyczania samochodów to znacznie więcej niż wygodne lokalizacje odbioru wybranego auta. Oferujemy dodatkowe ubezpieczenie, ubezpieczenie na wypadek awarii pojazdu, usługę szoferską w ramach oferty Avis Chauffeur i dostarczenie wynajętego samochodu pod Twoje drzwi, czuli usługę Avis Delivers.