Welcome to Avis

WYBIERZ AVIS INCLUSIVE I PODRÓŻUJ BEZ ZMARTWIEŃ

Wynajem samochodu bez przykrych niespodzianek

ało nam to do myślenia –  jak możemy pozbyć się obaw związanych z wynajmem samochodu. Wśród najbardziej negatywnych aspektów wymieniano stres związany z porównaniem skomplikowanych produktów, niejasne ceny, strach przed niespodziewanymi kosztami oraz niepewność. Dało nam to do myślenia –  jak możemy pozbyć się obaw związanych z wynajmem samochodu.

Tak powstała oferta Avis Inclusive dostępna teraz w biurach wynajmu w Twojej okolicy. Dzięki niej wynajem jest prostym i bezstresowym doświadczeniem.
 

 – Zapomnij o strachu przed niespodziewanymi opłatami i niepewności. Dzięki Avis Inclusive nie musisz martwić się o niespodziewane opłaty w razie niepomyślnej sytuacji. Standardowa oferta obejmuje zerowy koszt udziału własnego i pomoc drogową premium – na wypadek zgubienia kluczyków, rozładowania akumulatora, zarysowania przedniej szyby lub kradzieży pojazdu.

 – Zrozumiałe i transparentne ceny. Możesz mieć pewność, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów – dokonasz tylko jednej zapłaty z wyprzedzeniem w momencie rezerwacji.

 – Koniec uciążliwych i stresujących rozmów o odpowiedzialności. Zdajemy sobie sprawę, że dyskusje o ubezpieczeniu i odpowiedzialności to żadna przyjemność – my też ich nie lubimy. Jeśli korzystasz z Avis Inclusive, przykre rozmowy nie są potrzebne – obie strony mają zapewnioną ochronę, a Ty możesz szybciej ruszyć w podróż.