Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Data wynajmu:
 
 
Data zwrotu:
 
 
Dane klienta-karta Wizard (opcjonalnie)
Nazwisko na karcie:
Numer klienta (Wizard):

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Balice

Wynajem samochodu na krakowskim lotnisku w Balicach, to najwygodniejszy sposób aby po przylocie do Krakowa w sposób łatwy i szybki dotrzeć do hotelu lub na spotkanie w centrum miasta. Wypożyczalnia samochodów Avis lotnisko Balice umożliwia odkrycie wszystkich zakątków miasta, odwiedzic liczne sklepy, bary oraz urokliwe parki bez uzależniania się od transportu publicznego oraz często drogich taksówek.
Avis oferuje szeroki wachlarz oferowanych samochodów spełniających wszelkie wymagania naszych klientów - od pojazdów ekonomicznych po luksusowe limuzyny a nawet samochody z kierowcą.
Wszystkie samochody Avis mają średnio, poniżej 6 miesięcy i są regularnie serwisowane oraz kontrolowane po każdym wynajmie.
Wynajem samochodów w Avis może zostać dokonany on-line za pomocą naszej strony internetowej lub bezpośrednio w naszym biurze wynajmu:


wypożyczalnia samochodów kraków

Wynajem samochodów Balice


Przybywający do Krakowa samolotem skorzystają z biura Avis mieszczącego się na terenie Terminalu na Lotnisku Kraków Balice


Avis Lotnisko Balice
tel: +48 (12) 639 32 89
mob.48 601 200 702
e-mail:krakow_lotnisko@avis.pl
Mapy Google

Godziny otwarcia:

Poniedziałek  	07:00-23:59
Wtorek 07:00-23:59
Środa 07:00-23:59
Czwartek 07:00-23:59
Piątek 07:00-23:59
Sobota 07:00-23:59
Niedziela 07:00-23:59Wyświetl większą mapę

Rezerwacji dokonać można również telefonicznie w Międzynarodowym Biurze Rezerwacji Telefonicznej Avis pod numerem telefonu: 0 801 120 010 lub też skorzystać z naszej strony internetowej która w znakomity sposób ułatwia bezpieczny wynajem samochodu i pozwoli Państwu na wybór spośród szerokiej oferty marek i modeli które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Wybór samochodu poprzez stronę internetową pozwoli Państwu zaoszczędzić czas podczas odbioru samochodu oraz uczynić sam proces łatwym i sprawnym.

Więcej informacji na temat Warunków wynajmu znajdą Państwo na stronie internetowej w zakładce Warunki wynajmu w Polsce.
Aby odnaleźć informacje o biurach Avis w Krakowie, odwiedź zakładkę Biura Avis na www.avis.pl