Wypożyczalnia samochodów

Data wynajmu:
 
 
Data zwrotu:
 
 
Dane klienta-karta Wizard (opcjonalnie)
Nazwisko na karcie:
Numer klienta (Wizard):

Wypożyczalnia Samochodów Portugalia

oferuje wynajem samochodów dzięki czemu z łatwością zwiedzą Państwo piękną Portugalię z wszystkimi jej atrakcjami turystycznymi.

Jeżeli są Państwo w Portugalii, kraju wspaniałych atrakcji turystycznych i kulturalnych, i cenią sobie niezależność oraz wygodę w zwiedzaniu, nasza wypożyczalnia samochodów jest dla Państwa odpowiednia.
Wycieczka objazdowa po kraju? A może zakupy i wypoczynek? W obu przypadkach samochód ułatwi realizację planów. Wynajem samochodów to swobodne przemieszczanie się oraz uniezależnienie od publicznych środków transportu.

Samochody można zarezerwować online lub telefonicznie a także w jednym z biur Avis w Portugalii. Rezerwacja online na stronie internetowej Avis jest w pełni bezpieczna i pozwala wybierać w szerokiej gamie modeli i producentów samochodów. Ponadto rezerwacja online pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ wybierając samochód poprzez stronę internetową, na miejscu pozostają do załatwienia jedynie formalności.
Wiek naszych samochodów to średnio mniej niż 6 miesięcy. Pojazdy są regularnie serwisowane i poddawane wnikliwej kontroli po każdym wynajmie.

Najpopularniejsze biura Avis w Portugalii:

Lizbona lotnisko Portela
Faro lotnisko
Porto lotnisko