Wypożyczalnia samochodów Toruń

Data wynajmu:
 
 
Data zwrotu:
 
 
Dane klienta-karta Wizard (opcjonalnie)
Nazwisko na karcie:
Numer klienta (Wizard):

Wypożyczalnia Samochodów Toruń

Biura Avis w Toruniu-adres, dojazd
Biuro Avis Dworzec PKP w Toruniu
Co warto zobaczyć w Toruniu


Oferujemy Państwu szeroki wachlarz aut, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszej flocie znajdą Państwo rozmaite modele samochodów, o różnym wyposażeniu i różnej wielkości.

Oferujemy wynajem:
- aut miejskich
- dostawczych
- zastępczych oraz

- wynajem samochodów z kierowcą.
Usługi, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Avis Toruń, to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie. Nie muszą Państwo martwić się o regularne przeglądy, ani o ewentualne naprawy samochodów. Wszystko bowiem leży w naszej gestii. Ponadto wypożyczalnia samochodów Toruń zapewnia Wam elastyczne warunki współpracy. To Państwo decydują, w zależności od indywidualnych potrzeb, jak długo trwa wynajem samochodu. Oferujemy wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy, tym samym zaspokajając potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów.
Ponadto nasza wypożyczalnia samochodów daje Wam szansę zamiany samochodu na inny model.

Wszystkie dostępne w naszej flocie samochody wyposażone są w:
- klimatyzację
- poduszki powietrzne oraz
- ABS
gwarantując tym samym nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy. Wypożyczalnia samochodów Toruń to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy.

Zapraszamy do współpracy!

wypożyczalnia samochodów toruń; wynajem samochodów torun

Avis Toruń c/o Hotel Bulwar

ul.Bulwar Filadelfijski 18
87-100 Toruń
Tel. kom.: +48 695 361 490
e-mail:torun@avis.pl

Godziny otwarcia:(po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym).
pon-pt: 7:00-23:00
Rezerwacje na ten sam dzień należy potwierdzać telefonicznie

rezerwację na ten sam dzień należy potwierdzać telefonicznieAvis Toruń Dworzec kolejowy

al.Kujawska 1
87-100 Toruń
Tel. kom.: +48 695 361 490
e-mail:torun@avis.pl

Godziny otwarcia:(po uprzednim potwierdzeniu telefonicznym).
pon-niedz: 8:00-18:00
Rezerwacje na ten sam dzień należy potwierdzać telefonicznie

Toruń to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Znaki rozpoznawcze Torunia to osoba wielkiego astronoma i torunianina z urodzenia Mikołaja Kopernika (1473-1543), unikatowa na skalę światową Starówka zbudowana w stylu gotyckim, oraz sławne toruńskie pierniki.

Toruń ze swymi 300 zabytkami został w 1997 roku wpisany na Listę UNESCO. Zabytkowy obszar to przede wszystkim historyczne Stare i Nowe Miasto.

Ratusz Staromiejski
To jedna z najdoskonalszych budowli o średniowiecznej architekturze w mieszczańskiej w Europie. Ratusz powstał pod koniec XIVw. kiedy to Toruń otrzymał ten przywilej od wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego.
Pomnik Mikołaja Kopernika
Pomnik najsłynniejszego z torunian Mikołaja Kopernika stoi na Rynku Staromiejskim przed budynkiem ratusza. Pomnik został odsłonięty w 1853r. Widnieje na nim napis łaciński: "Mikołaj Kopernik, torunianin poruszył Ziemię, zatrzymał Słońce i niebo".
Katedra św.Janów
Katedra św.Janów Chrzciciela i Ewangelisty jest najstarszą zbudowana w stylu gotyckim świątynią na ziemi chełmińskiej. Jej początki wiążą się nierozerwalnie z nadaniem Toruniowi praw miejskich w roku 1233r. Na wieży zawieszono dzwon o nazwie "Tuba Dei" (Trąba Boża) ważący ponad 7 ton, odlany w Toruniu w 1500r. W kościele zachowała się chrzcielnica gotycka z XIIIw., przy której chrzczony był Mikołaj Kopernik.
Kościół św.Jakuba
Kościół św.Jakuba jest jedną z najpiękniejszych świątynii gotyckich w Polsce. Jego budowę rozpoczęto w 1309r. Kościół ten różni się od innych gotyckich świątyń Torunia unikatowym bazylikowym układem (nawy boczne niższe niż nawa główna.
Dom Kopernika
Dwie kamienice pod nr.15 i 17 przy ul.Kopernika kryją tajemnicę urodzin wielkiego astronoma. Prawdopodobnie domem jego urodzin jest wielka kamienica pod numerem 15, pochodząca z przełomu XIV/XV w. Należy ona do charakterystycznych dla miasta kamienic - spichlerzodomów, które w dawnych wiekach służyły zarówno do celów mieszkalnych jak i magazynowych. Obecnie w obu kamienicach mieści się Muzeum Dom Kopernika.
Kościół Wniebowzięcia NMP
Kościół pofranciszkańsk z pierwszej połowy XIII w. Zgodnie z regułą zakonów żebraczych kościół ten nie posiada potężnej wieży, lecz jedynie trzy małe sygnaturki od strony wschodniej. Przy głównym ołtarzu znajduje się sarkofag Anny Wazówny, siostry króla Zygmunta III Wazy.