Welcome to Avis

Avis Polska nagrodzony World Travel Award 2018

Avis Polska wygrywa nagrodę World Travel Award 2018

Warszawa, 12 lipiec 2018 - Avis Polska, lider rynku wynajmu samochodów, otrzymał World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce”. Oprócz Polski, Avis został wyróżniony również w 24 innych, europejskich państwach. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w Atenach dnia 30 czerwca 2018 roku.

World Travel Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży turystycznej. Nagrody są przyznawane od 25 lat firmom, których usługi wyróżniają się najwyższą jakością. W tym roku po raz drugi zostały wręczone w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut”. Laureaci są wyłaniani w głosowaniu internetowym, w którym biorą udział zarówno eksperci związaniu z branżą, jak i osoby korzystające z usług turystycznych.

Ostatnie 12 miesięcy było dla Avis Polska bardzo dobrym okresem. Wdrożyliśmy w tym czasie kolejne, nowoczesne rozwiązania, dzięki którym korzystanie z naszych usług jest jeszcze bardziej wygodne. Przyznanie nagrody World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce” to dla nas powód do satysfakcji. Cieszymy się, że docenili nas specjaliści z branży oraz klienci – stwierdza Wolfgang Huber, Country Manager Avis Polska.

- Jedną z nowości, jaką wdrożyliśmy w ostatnim czasie, jest system powiadomień o przylotach samolotów. Wypożyczającym auto na lotnisku dostarcza wskazówek, jak dotrzeć do biura Avis. System przesyła też powiadomienia personelowi wypożyczalni w przypadku opóźnionego lądowania. Klient może mieć pewność, że w takiej sytuacji pracownicy punktu wypożyczeń zaczekają na niego, nawet jeśli będzie odbierał auto poza godzinami pracy biura. Aby skorzystać z systemu, wystarczy wpisać numer swojego lotu w naszej aplikacji – opisuje Huber.

Innym rozwiązaniem wdrożonym ostatnio przez Avis Polska jest system zarządzania utrzymaniem i uszkodzeniami. Jest to aplikacja mobilna, z której korzysta personel punktów wypożyczeń. Za jej pomocą wykonuje zdjęcia 360 stopni przed i po wynajmie. Pozwala to zidentyfikować ewentualne uszkodzenia szybciej i w bardziej precyzyjny sposób, co usprawnia zwrot auta.

Wiemy, że Polacy chcą być mobilni, dlatego stawiamy na nowoczesne technologie. Wyróżnienie Avis Polska tak prestiżową nagrodą pokazuje, że udaje nam się realizować ten cel – podkreśla Wolfgang Huber.

***

O Avis:

Avis Budget Group, Inc. to wiodący dostawca usług wynajmu aut. Jego marki – Avis i Budget, posiadają łącznie ponad 11 tys. punktów wypożyczalni w około 180 krajach na całym świecie. Należący do Grupy Zipcar to światowy lider carsharingu, z którego oferty korzysta ponad milion użytkowników. Większość wypożyczalni Avis Budget Group znajduje się w Ameryce Północnej, Europie oraz w Australii. Działa również w oparciu o licencje w innych regionach świata. Avis Budget Group zatrudnia łącznie około 30 tys. pracowników.

Avis Car Rental działa od 1946 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i największych na świecie marek wypożyczalni samochodów z około 5 500 oddziałami w około 170 krajach. Avis szczyci się długą historią innowacji w branży wynajmu samochodów i jest jedną z czołowych marek pod względem lojalności klientów. Avis należy do Avis Budget Group, Inc., notowanej na NASDAQ, która działa i licencjonuje swoją markę na całym świecie. Oddział Avis w Polsce funkcjonuje od 1991 roku.
Więcej informacji na: www.avis.pl


Kontakt do agencji prasowej:

Biuro Prasowe Avis Polska
Michał Kołodyński
E-mail: michal.kolodynski@webershandwick.pl, M +48 782 600 035