Avis partnerem IRONMAN
Welcome to Avis

Avis partnerem zawodów IRONMAN

Warszawa, 7 sierpnia 2019 – IRONMAN ogłosił oficjalne partnerstwo z Avis, wiodącą marką wynajmu samochodów. Zawiązane na dwa lata porozumienie pozwoli biorącym udział w zawodach IRONMAN w całej Europie korzystać z szeregu benefitów proponowanych przez Avis.


Pośród korzyści dla uczestników znajdą się m.in. 10 proc. zniżki na wynajem samochodów Avis oraz bezpłatną opcję wynajmu z drugim kierowcą. Dodatkowo na wybranych eventach organizator zawodów oferuje klientom Avis priorytetowy wjazdu na parking, pierwszeństwo wstawienia roweru do strefy zmian oraz możliwość otrzymania na mecie medalu z rąk bliskiej osoby.


- Cieszymy się ze współpracy pomiędzy IRONMAN i Avis oraz że dzięki niej, uczestnicy zawodów otrzymają szeroką gamę benefitów – skomentowała Julia Kemp, Dyrektor ds. Sprzedaży i Partnerstw w Avis Budget Group.


- Mobilność jest bardzo ważna w podróży każdego uczestnika, startującego w IRONMAN. Dziesiątki tysięcy osób przemierza całą Europę, aby wziąć udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, dlatego cieszymy się z naszego partnerstwa i wynikających z niego korzyści – podkreślił Peter Gallagher, Dyrektor Międzynarodowych Partnerstw w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce IRONMAN.


Celem współpracy jest przede wszystkim zapewnienie uczestnikom komfortu w weekend, w którym odbywają się zawody, jednak z 10 proc. zniżki będą mogli korzystać przez cały rok –zarówno podczas podróży na zawody IRONMAN, jak i na przykład wtedy, gdy wybierają się z rodziną na wakacje.


Aby skorzystać z benefitów oferowanych zawodnikom IRONMAN przez Avis, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.avisworld.com/ironman

***

IRONMAN
Należąca do Wanda Sports Holdings Grupa IRONMAN posiada szerokie portfolio wydarzeń, w tym IRONMAN® Triathlon Series, the IRONMAN® 70.3® Triathlon Series, 5150™ Triathlon Series, the Rock ‘n’ Roll Marathon Series®, Iron Girl®, IRONKIDS®, International Triathlon Union World Triathlon Series races, wydarzenia kolarskie, w tym UCI Velothon® Series, zawody kolarstwa górskiego Absa Cape Epic®, maratony – Standard Chartered Singapore Marathon, trail running tj. Ultra-Trail Australia™ oraz wiele innych. Wydarzenia IRONMAN, razem z innymi imprezami, organizowanymi przez Wanda Sports Holdings,przyciągają ponad milion uczestników rocznie. Legendarny cykl IRONMAN® to największa seria imprez sportowych na świecie. Od czasu utworzenia marki w 1978 roku sportowcy wielokrotnie udowodnili, że wszystko jest możliwe (ANYTHING IS POSSIBLE®), przekraczając metę najbardziej wymagających zawodów. IRONMAN, który na samym początku był jednorazowym wydarzeniem, urósł do miana światowego fenomenu, oferując 230 wydarzeń w 53 krajach. Więcej informacji na stronie internetowej www.ironman.com.


Avis 

Działa od 1946 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i największych na świecie marek wypożyczalni samochodów z około 5 500 oddziałami w około 170 krajach. Avis szczyci się długą historią innowacji w branży wynajmu samochodów i jest jedną z czołowych marek pod względem lojalności klientów. Avis należy do Avis Budget Group, Inc., notowanej na NASDAQ, która działa i licencjonuje swoją markę na całym świecie. Oddział Avis w Polsce funkcjonuje od 1991 roku. Więcej informacji na stronie: www.avis.pl
 

Więcej informacji udziela:

Biuro Prasowe Avis Polska
Michał Kołodyński
E-mail: michal.kolodynski@webershandwick.pl, M +48 782 600 035