Welcome to Avis

Wypożyczalnia samochodów w Norwegii

Wynajem samochodów w Avis w cudownej zimowej krainie

Chcemy umożliwić Ci maksymalne wykorzystanie naszych usług i swojej wycieczki. Dodaj do wynajętego samochodu nawigację satelitarną, aby czuć się pewnie, odkrywając ten fascynujący, rozległy kraj. Gdyby Twój samochód się zepsuł – choć to bardzo mało prawdopodobne – możesz zachować spokój. Nasza usługa pomocy w razie awarii zapewni Ci pomoc, gdziekolwiek jesteś.

Osoby odwiedzające Oslo mogą przebierać wśród propozycji kulturalnych oferowanych przez stolicę Norwegii. Galeria Narodowa posiada największą kolekcję dzieł sztuki w kraju, obejmującą norweskie rzeźby, dzieła starych mistrzów europejskich oraz prace międzynarodowe z XX wieku. 

Jeżeli planujesz aktywnie spędzać czas, przygotuj się na zimowe warunki, wybierając łańcuchy śnieżne i opony zimowe. Wybierasz się na narciarskie stoki? Dodaj do rezerwacji bagażnik na narty i odkrywaj wspaniałe norweskie trasy.
Rezerwuj teraz
Wypożyczenie samochodu z Avis – Norwegia. Wsiądź do ekskluzywnego samochodu Avis, który możesz wynająć w różnych wypożyczalniach w całej Norwegii.