Welcome to Avis

Odkrywaj USA i Kanadę samochodem

Ameryka Północna może pochwalić się jednymi z najbardziej znanych tras na świecie, a samochód to niezbędny element życia w tym miejscu. Nie spodziewaj się jednak, że uda Ci się zwiedzić cały kontynent. Toronto i Vancouver w Kanadzie dzieli ponad 4000 km, czyli 40 godzin jazdy. Dystans pomiędzy Statuą Wolności w Nowym Jorku a znakiem „Hollywood” w Los Angeles w USA jest bardzo podobny. W zbliżonej odległości od Los Angeles znajdują się również plaże na Hawajach.

Taka podróż poprowadzi Cię przez sławne autostrady, jak na przykład biegnąca przez pustynię Route 66, aż w końcu zawiedzie nad Wielki Kanion. Z Nowego Jorku pojedź na północny zachód, aby podziwiać kaskady wodospadu Niagara na granicy z Kanadą. Na przeciwległym brzegu jeziora Ontario czeka schludne i ekscytujące Toronto, z którego w pół dnia możesz dotrzeć do położonej na wschodzie, zachwycającej architekturą Ottawy, a także przesiąkniętego francuskim klimatem Montrealu.

Jeżeli planujesz wycieczkę samochodową, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze biura wynajmu znajdują się na terenie całej Ameryki Północnej, dzięki czemu możesz odebrać i zwrócić wynajęty samochód, gdzie tylko zechcesz. Czekamy na Ciebie na wszystkich głównych lotniskach w USA i Kanadzie, a także na dworcach kolejowych i w centrach miast.
Wypożyczenie samochodu z Avis w USA i Kanadzie