Welcome to Avis

Travel Companion - Pełny pakiet: nawigacja, przenośne wi-fi i BEZPŁATNE połączenia międzynarodowe.

Poznaj naszego towarzysza podróży – Travel Companion

 

Udaj się w podróż z inteligentnym, przenośnym urządzeniem Avis Travel Companion. Korzystaj z nawigacji, nielimitowanego Internetu i bezpłatnych połączeń międzynarodowych, gdziekolwiek się wybierzesz.

Wyjazd służbowy? Sprawdzaj e-maile, bądź w kontakcie z współpracownikami i korzystaj z nawigacji, jadąc do biura, nie tracąc własnych danych mobilnych. Bądź w kontakcie ze światem gdziekolwiek jesteś, dzięki naszemu inteligentnemu, przenośnemu urządzeniu.

Wyjazd na wakacje? Zapewnij rozrywkę całej rodzinie, mając do dyspozycji własny mobilny hotspot, który umożliwia połączenie do 5-ciu urządzeń na raz.  

Odkryj lokalne perełki z pomocą przewodnika CityGuide i znajdź swoją kolejną ulubioną restaurację, hotel lub atrakcję. Dzwoń BEZPŁATNIE za granicę do dowolnego miejsca na świecie. Wszystko to i jeszcze więcej, jeśli dodasz urządzenie Travel Companion do rezerwacji.

Co wchodzi w skład pakietu?

Spersonalizuj Travel Companion i wybierz najlepsze opcje dla siebie:

 • GPS - Aktualne mapy, bieżące informacje o ruchu drogowym, miejsca warte odwiedzenia. To i wiele innych opcji, aby ułatwić Twoją podróż.

 

 • Internet - Podłącz do 5-ciu urządzeń jednocześnie, w tym telefony, tablety i laptopy. Bądź online dzięki naszemu nielimitowanemu pakietowi danych.

 

 • Pełny pakiet: nawigacja, przenośne wi-fi i BEZPŁATNE połączenia międzynarodowe.

  Wybierając pełny pakiet otrzymasz:
  + BEZPŁATNE i nieograniczone połączenia międzynarodowe
  + nawigację GPS, aktualne mapy, w tym bieżące informacje o ruchu drogowym, miejsca warte odwiedzenia i inne.
  + Internet mobilny z nieograniczoną ilością danych i możliwością podłączenia do 5-ciu urządzeń.
  + CityGuide i przelicznik walut.