Welcome to Avis

KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODU

Chcesz rozwijać swój biznes? Dzięki naszym rozwiązaniom będzie to możliwe!

Umowy Avis dla firm

Chcesz rozwijać swój biznes? Dzięki naszym rozwiązaniom będzie to możliwe!

Avis dysponuje jedną z największych flot pojazdów różnych marek i modeli,  najczęściej nie starszych niż 6 miesięcy. Od sedanów przez małe samochody ekonomiczne po marki luksusowe. Nasza oferta dopasowana jest do Twoich potrzeb - niezależnie od tego, czy chcesz zrobić świetnie pierwsze wrażenie, czy przemieścić się z punktu A do B.

 

Oferujemy dostosowane do potrzeb globalne rozwiązania w zakresie wynajmu pojazdów, dzięki 5800 lokalizacji w 170 krajach. Rozległa sieć lokalnych stacji wynajmu pozwala nam obsłużyć Twoją firmę wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz.

 

Już dziś możesz zarezerwować pojazd dla swojej firmy, korzystając z panelu rezerwacji znajdującego się na górze tej strony.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami:

Napisz do nas na adres e-mail: plsales@abg.com , skontaktuj sie z nami telefonicznie: +48 22 572 65 65 lub lub wypełnij poniższy formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

 

 

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy
Short term business contracts from Avis

Z lotniska na lotnisko lub z dworca kolejowego do biura klienta. 

Nasze krótkoterminowe wynajmy samochodów są właśnie tym, czego szukasz.

Latasz w interesach po całym kraju? A może potrzebujesz samochodu, aby dostać się z lotniska do biura lub na ważne spotkanie z klientem?

 

Na wszystkich głównych lotniskach znajdziesz punkty wynajmu Avis w godzinach otwarć spełniających oczekiwania klienta podróżującego służbowo.

 

Właśnie wylądowałeś - jesteśmy doskonale przygotowani do zaspokojenia Twoich potrzeb w zakresie wynajmu pojazdów po przybyciu na lotnisko. Nie musisz jechać taksówką lub pociągiem do miasta, aby odebrać wypożyczone auto. Odbierz szybko pojazd z lotniska i zacznij pracę.

 

Umowy najmu oraz stawki spełniają wymogi klienta biznesowego. Warunki wynajmu dostosujemy do potrzeb Twojej Firmy, a dzięki opiekunowi klienta zawsze jesteś pod dobrą opieką.

Zainteresowany umową z Avis?

 

Skontaktuj się z nami