Welcome to Avis

TRZY DNI W CENIE DWÓCH

Wiemy, jak cenny jest Twój czas wolny. Dlatego, aby cieszyć się weekendami jak najdłużej zarezerwuj auto na trzy dni, a zapłacisz tylko za dwa.

Wynajmij samochód na 3 dni, obejmujące weekend, a zapłacisz tylko za 2 dni

3 dni w cenie 2
 

Jesień to magiczny czas pełen uroku i zmian w otaczającym nas środowisku. Spadające liście, cieplejsze odcienie krajobrazu i chłodniejsze poranki tworzą niepowtarzalną atmosferę, którą warto wykorzystać, planując weekendowy wypad. A co może towarzyszyć lepiej niż wypożyczony samochód, który umożliwi odkrywanie uroków jesieni w pełni?

Kolorowe wyprawy po liściach

Jesień słynie z pięknych, intensywnych kolorów liści. Wypożyczony samochód pozwala na spontaniczne zatrzymywanie się w miejscach, gdzie można podziwiać spektakularne widoki i zrobić piękne zdjęcia.

Jesień - odkryj najpiękniejszą porę roku z Avis

Jesienna aura jest niezwykle urokliwa, jednak równie nieprzewidywalna. Jeśli planujesz weekendową wycieczkę w tej porze roku, wynajęcie samochodu może okazać się idealnym rozwiązaniem. Niezależnie od zmiennej i niespokojnej pogody, samochód zapewni Ci komfort i swobodę. Wynajęty samochód to także wygoda przewożenia bagażu. Bez względu na to, ile rzeczy chcesz zabrać ze sobą na weekendową wycieczkę, samochód pozwoli Ci na swobodne pakowanie i podróżowanie w pełni zrelaksowanym trybie.