Welcome to Avis

Czy warto rezerwować wcześniej?

1. Oto kilka powodów, dlaczego warto wcześniej zarezerwować samochód w Avis:

Po pierwsze, rezerwacja samochodu z wyprzedzeniem pozwala uniknąć wzrostu cen, które są powszechne w sezonie turystycznym. Dlatego, im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym większe szanse na znalezienie najlepszej oferty.

 

Nasza wskazówka: Dzięki opcji „zapłać teraz”, oszczędzisz do 10 % na wynajmie samochodu.

2. Samochód na każdą okazję

Rezerwując samochód z wyprzedzeniem, masz pewność, że Twój samochód będzie dostępny w wybranej lokalizacji w wybranym czasie. Bez wcześniejszej rezerwacji istnieje ryzyko, że nie będzie wolnych pojazdów.

 

W wypożyczalni samochodów Avis wybierzesz z szerokiej gamy pojazdów, od małych kompaktowych aut idealnych do jazdy po mieście, funkcjonalnych samochodów klasy średniej w sam raz na dłuższe podróże po luksusowe limuzyny do celów służbowych lub eventów. W polskiej flocie Avis znajdziesz duży wybór aut na miarę swoich potrzeb.

3. Możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji

Bezpłatna anulacja rezerwacji daje Ci swobodę w planowaniu swojej podróży

 

 

Rezerwacja samochodu  z możliwością bezpłatnego anulowania to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że w razie potrzeby będą mogły zmienić swoje plany.

4. Priorytetowa obsługa dzięki bezpłatnej usłudze QuickPass

Przygotuj się do odbioru. Podaj szczegóły. Rozpocznij wakacje.

Dzięki QuickPass oszczędzisz czas przy odbiorze samochodu.

QuickPass umożliwia Ci przekazanie nam wielu szczegółów dotyczących rezerwacji samochodu w dogodnym dla Ciebie czasie. Dzięki temu będziemy mogli przygotować umowę wynajmu pojazdu zanim przyjdziesz go odebrać.

 

QuickPass

5. Ciesz się wolnością i elastycznością z wynajętym samochodem bez limitu kilometrów.

Większość samochodów wynajmowanych w Avis to gwarancja nielimitowanego przebiegu, więc możesz przejechać tyle kilometrów, ile chcesz, bez ograniczeń i bez dodatkowych kosztów. Podczas rezerwacji wynajmowanego samochodu potwierdzane są bezpłatne kilometry. Z wynajętym samochodem bez limitu kilometrów możesz podróżować tak daleko, jak chcesz - łatwo i bez dodatkowych kosztów. Brak limitu to wolność, elastyczność i niezależność.

/DMS/local/DE/offers/Intro/familie-autokino

6. Z Avis Inclusive jesteś nie tylko w pełni objęty ochroną, ale także oszczędzasz do 25% na opcji z zerowym udziałem własnym.

Przedstawiamy nowy, bezstresowy sposób wynajmu samochodów zapewniający spokój w podróży i oszczędność. 

  1. Jedna opłata z wyprzedzeniem za samochód i ochronę

  2. Oszczędź do 25% na ochronie z zerowym udziałem własnym

  3. Bezpłatna pomoc drogowa klasy premium

  4. Koniec z obawami o uszkodzenie pojazdu

  5. Koniec z dyskusjami o ochronie przy odbiorze samochodu

Zarezerwuj już teraz samochód i uzyskaj do 25% zniżki na Twój pakiet Avis Inclusive. Wystarczy wybrać miejsce oraz daty odbioru i zwrotu auta, a z podanych opcji cenowych wybrać Avis Inclusive.

 

7. Dostosuj rezerwację do swoich potrzeb

Dzięki wcześniejszej rezerwacji masz więcej czasu na zaplanowanie swojego wynajmu i możesz dostosować go do swoich potrzeb. Możesz wybrać dogodną datę i godzinę odbioru i zwrotu samochodu oraz wybrać dodatkowe opcje, takie jak dodatkowy kierowca czy fotelik dla dziecka.